Sayın Müşterimiz,

Lotus Kombi ailesine hoş geldiniz! Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden bir marka olarak, ürünlerimizde size sorunsuz bir kullanım vaat ediyoruz. Ürün garantimizle ilgili önemli bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz.

Lotus Kombi ürünlerinden satın alım yaptığınızda, ürün garantisi başvurusu yapmanız durumunda garanti süresi 2 yıl olarak belirlenmiştir. Ancak unutulmamalıdır ki, garanti süresi başlangıcı, ürünü satın aldığınız tarihten itibaren değil, garanti talep formunuzu doldurduğunuz tarihten itibaren başlamaktadır.

  1.  

Unutmayın, garanti talep formu doldurmadan ürün garantisi başlamayacaktır. Bu nedenle formu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmanızı rica ederiz.

Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız olursa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Lotus Kombi olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Teşekkür eder, sıcak günlerde sağlıklı ve konforlu kullanımlar dileriz.

Lotus Kombi Müşteri Hizmetlerimesin

Ürün Garanti Başvurusu

Garanti Başvurusu Adımları:

  1. Ürün satın alımınızı takiben Lotus Kombi Garanti Talebi için yandaki formdan sitemize kayıt olunuz.
  2. Ardından ADRESLER sekmesinden YENİ FATURA ADRESİ eklemeniz gerekmektedir. Doldurulan formunuz tarafımıza ulaştığında, garanti süreniz başlamış olacaktır.
  • Kayıt Ol
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email

Choose Your Location

What are you looking for in Furnob?
Please type the word you want to search and press "enter"