Müşterilerimizin dikkatine;

Ürünlerimizin performansı hakkında bilgi almak için tüm müşterilerimizle irtibata geçip 1500 noktadan fazla çalışan her ürünü inceleyip performanslarını birebir ölçerek müşterilerimizin ürünlerinin en iyi durumda olduğunun takibine giriştik. Bu işi müşterilerimizin memnuniyeti için ve ürünlerimizin arkasında durmak için yaptık. Yaptığımız incelemelerde müşterilerimizde ısınma konusunda şikayet çok az duyduk bunlara da teknik destek sağlayarak veya ürünlerini bedelsiz olarak sıfırlarıyla değiştirerek sıkıntılarını giderdik. Ancak sizlerin de tahmin edebileceği bir konuda uyarmak istedik. Bildiğiniz gibi Güneş dışında hiçbir cisim atmosferimizi ısıtamaz. Yalıtımı olmayan evlerde cihaz ısıtma yaptıkça duvarlar tarafından soğuk çekilmekte ve atmosferi ısıtmaya çalışmaktadır. Bu da tahmin edildiği gibi ürünün daha fazla elektrik çekmesine sebep olmaktadır. Eski tip yapılanmalarda duvarların inceliği ve boyaların kalitesinden dolayı yalıtım çok zayıf olmakta ve evin ısınmasını zorlaştırmaktadır. Ev durumu böyle olan yapılar için cihazın tüketim değerleri değişmektedir. Böyle durumlar için evinizin incelenmesi için bizlerle irtibata geçebilir ve inceleme yapabiliriz.

Ayrıca yalıtımı zayıf olan yapıların izolasyonu için müşterilerimize bir adım daha fayda sağlamak için yalıtım çalışmaları da yapmaktayız. Bu alanda ürünlerimiz hazır olunca satışa sunulacaktır.

 

Saygılarımızla

Utet Enerji

Bu yıllardan itibaren üzerinde çalıştığımız alternatif enerji kaynaklarının kullanımı ve özellikle de üzerinde uzmanlaştığımız hidrojen enerjisi konusunda ilk ürünümüzü ortaya çıkararak, 1991 yılında (TPE Patent No:25925) hidrojenin içten yanmalı makinalar ve ısı ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılacak ürüne sahip olduk.