Ar-Ge Çalışmalarımız

Evrenin oluştuğu varsayılan big bang patlamalarından saniyeler içinde var olan hidrojen ve helyumdur.

Çekim etkisiyle bir araya gelerek büyük bulutlar oluşturdular , bu bulutlar birleştikçe daha sıcak hale geldiler. Sıcaklığın etkisiyle ışık yayan yıldız kümelerine dönüştüler.

Bu yıldızların içindeki yoğun ısı nedeniyle hidrojen atomları birbiri içine kaynadı ve diğer  elementlerin atomlarını  oluşturdular.

2 proton ve 1 – 2 nötronun  kaynaşması  ile helyum atomu ortaya çıkar , eğer 3. Bir proton ve daha fazla nötron birleşime katılırsa lityum atomu elde edilir ve bu işlem bu şekilde devam ederek diğer elementler oluşur.

20 yılı aşkın süreyle sürekli gelişmemizi ve ilerlememizi araştırma ve geliştirme çabalarımıza borçluyuz. Araçlar için elektronik ateşleme sistemi ile başladığımız yolda bir çok yeni sistem deneyerek sizlere ürünlerimizi takdir ediyoruz. Her geçen gün devam eden çalışmalarımız ile ürünlerimizin verimliliklerini, çevreye duyarlılığını ve insana olan katkısını arttırıyoruz. Sistemlerimizi sürekli daha iyiye götürüp en iyiye ulaşmaya çabalarken bunun yanında yeni sistemler de deneyerek var olan ürün potansiyelimizi geliştirip, dünyaya katkı sağlamaya çalışıyoruz.